Hoşgeldiniz  

YENİ FATSA MEZBAHANESİ %90 TAMAMLANDI

fresh | 18 Eylül 2019 | Bunları Biliyormusunuz?, Gündem, Tüm Manşetler

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen et ve et ürünleri noktasındaki bütün ihtiyaçlarını karşılamasına katkı sunacak  Fatsa Mezbahanesi ve Hayvan Pazarı’ndaki çalışmaların %90’ı tamamlandı.

ÇALIŞMALAR %90 ORANINDA TAMAMLANDI

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Güler, “ %90 oranında tamamlanan projenin betonarme ve çelik konstrüksiyon işleri ve betonarme imalatlarına ait kenet çatı işleri tamamlandı.

İnce ve kaba inşaat işleri, sandviç panel duvar bölmeleri, alçı sıva ve boya işleri, çelik merdiven işleri, tüm ıslak hacim imalatları ve montajı yapıldı. Saha dolgusu peyzaj kotuna kadar %90 oranında tamamlandı. Tüm binaların temiz su, pis su, havalandırma, soğuk hava depoları imalatları ile kesim için gerekli hatlar (monoray, ikiz ray sistemleri) yapıldı. Tüm binaların zayıf akım ve kuvvetli akım tesisat işleri (UPS, Yangın, Jeneratör kamera, telefon, data vs. )tamamlandı.

“KALİTELİ VE SAĞLIKLI ETİ VATANDAŞLARIMIZA SUNACAĞIZ”

Ordu’nun bütün et ve et ürünleri ihtiyacının bu tesisten karşılanacağını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’nun et ve et ürünleri noktasındaki bütün ihtiyaçları bu tesisimizden karşılanacak. Bu tesis kesimhanenin yanı sıra hayvan pazarı olarak da hizmet verecek. Çalışmalarda sona geldiğimiz tesis tamamlandığında hemşehrilerimize kaliteli ve sağlıklı et sunmuş olacağız” dedi.

 

146 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

DOLAR 5,9247
EURO 6,5353
BIST 95.258
ALTIN 282,39

EN SON HABERLER

© 2018 FATSA SÖZ GAZETESİ / Tüm Hakları Saklıdır.