Hoşgeldiniz  

CENAZE İLANI 11.11.2019-PAZARTESİ 6 VEFAT

fresh | 11 Kasım 2019 | Vefatlar

HATİPLİ HATİPOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ABDÜLHAMİT KALKMAZ’IN OĞLU, MERHUM MEHMET, MERHUM BAGİ VE AHMET KALKMAZ’IN KARDEŞİ MEVLÜT, BAHRİ, SEYFETTİN VE SELİM KALKMAZ’IN BABASI SANİ KALKMAZ VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ MAHALLESİ HATİPOĞLU CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKDAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN AKKAYA’NIN EŞİ, EMEKLİ ORMANCI MUSTAFA, ŞENEL VE HALİL AKKAYA’NIN ANNESİ AYŞE AKKAYA VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP GİRESUN YAĞLI DERE ELMABELEN KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKDAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRISTANLIĞINA DEFNEDILECEKTIR

KULAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FAHRİ, FARETTİN, MUSTAFA, VE ÜMİT YAVUZ’UN BABASI CEMAL YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KULAK TEPEKÖSELİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ÇAMAŞ SARIYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN SADE’NİN EŞİ, GÜNAY SADE’NİN ANNESİ MEMNUNE SADE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ÇÖTELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT İMDAN’IN EŞİ, ORHAN İMDAN’IN ANNESİ EMİNE İMDAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HACIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET DEMİR’İN OĞLU RAİF,ABDULLAH VE MAHMUT DEMİR’Zİn ABİSİ MEHMET DEMİR VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HACI KÖY MERKEZ CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ERGUVAN ECZANESİ NÖBETÇİ

89 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

DOLAR 5,8015
EURO 6,4253
BIST 7,6399
ALTIN 272,98

EN SON HABERLER

© 2019 FATSA SÖZ GAZETESİ / Tüm Hakları Saklıdır.