İlçemizin sevilen esnaflarından Fatih Özdemir bu akşam Bolaman Park’ta düzenlediği yemekli toplantıda Kavraz Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Yaklaşık 90 kişilik bir organizasyona ev sahipliği yapan Fatih Özdemir, yaptığı açıklamada; “Değerli abilerim, kardeşlerim, mahallemizin güzel insanları, davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ederim. Bu yolda düşünce hizmetiyle, istişare kültürüyle köyümüzü idare etmek ve yönetmek için muhtarlığa talibim” dedi.
Hayırlı uğurlu olsun.
![Bir 8 kişi, aydınlatma ve yazı görseli olabilir](https://scontent-ist1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/387740238_18232557463240741_6563094700505720984_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PJ37gyhUhrQAX8q1l4I&_nc_ht=scontent-ist1-1.xx&oh=00_AfCPZDUF_AptZtx8RRSsnqUmqH4XEyfte4b-RknY49A_nQ&oe=653B6EC6)
![Bir 8 kişi, aydınlatma ve yazı görseli olabilir](https://scontent-ist1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/387740238_18232557463240741_6563094700505720984_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PJ37gyhUhrQAX8q1l4I&_nc_ht=scontent-ist1-1.xx&oh=00_AfCPZDUF_AptZtx8RRSsnqUmqH4XEyfte4b-RknY49A_nQ&oe=653B6EC6)